UBYTOVÁNÍ V ORLICKÝCH HORÁCH

Plánujete-li zůstat déle v Orlických horách a podhůří, podívejte se na stránky regionálního turistického portálu, kde naleznete nejen možnosti ubytování, ale také zajímavé tipy na výlety po celé oblasti. Ubytování v Orlických horách si můžete vybrat od luxusních hotelů, příjemných rodinných penzionů , až po horské chaty nebo pronájmu chalupy. Pobýt delší dobu v Orlických horách určitě stojí za to. Region je vyhledávaným místem pro velkou koncentraci zajímavých památek od hradů, zámků až po zajímavé vojenské pevnosti. Samozřejmě nesmíme zapomenout na zajímavé turistické a cyklistické trasy či bohaté možnosti lyžování v zimě. Už jste vyzkoušeli parádní hřebenové tůry, které můžete i přejet na kole či v zimě na běžkách? Vřele doporučujeme vyrazit za zážitky a aktivitami do Orlických hor.

Větší hotel disponuje krytým bazénem, ternisové a volejbalové kurty, ale také zázemí pro školení ( 3 školící místnosti).

Penzion se nachází kousek o Říček. Stylové ubytování na statku, výtečná domácí kuchyně, vinárna a příjemné komfortní ubytování.

Hezké roubenné stavení na klidném místě nedaleko Bartošovic v Orlických horách. Ubytování s příjemnou atmosférou a výbornou kvalitou služeb.

Známý hotel Alba prošel významnou rekonstrukcí. Dnes jsou všechny pokoje s vlastním příslušenstvím a také zde výborně vaří.