UBYTOVÁNÍ V OKOLÍ ZÁMKU A ORLICKÝCH HORÁCH

Plánujete-li zůstat déle v Orlických horách a podhůří, podívejete se na stránky regionálního turistického portálu, kde naleznete nejen možnosti ubytování, ale také zajímavé tipy na výlety po celé oblasti. Ubytování si můžete vybrat od luxusních hotelů, příjemných rodinných penzionů , až po horské chaty nebo pronájmu chalupy. Pobýt delší dobu v Orlických horách určitě stojí za to. Region je vyhledávaným místem pro velkou koncentraci zajímavých památek od hradů, zámků až po zajímavé vojenské pevnosti. Samozřejmě nesmíme zapomenout na zajímavé turistické a cyklistické trasy či bohaté možnosti lyžování v zimě. Už jste vyzkoušeli parádní hřebenové tůry, které můžete i přejet na kole či v zimě na běžkách? Vřele doporučujeme vyrazit za zážitky a aktivitami do Orlických hor.

Větší hotel disponuje krytým bazénem, ternisové a volejbalové kurty, ale také zázemí pro školení ( 3 školící místnosti).

Penzion se nachází kousek o Říček. Stylové ubytování na statku, výtečná domácí kuchyně, vinárna a příjemné komfortní ubytování.

Hezké roubenné stavení na klidném místě nedaleko Bartošovic v Orlických horách. Ubytování s příjemnou atmosférou a výbornou kvalitou služeb.

Známý hotel Alba prošel významnou rekonstrukcí. Dnes jsou všechny pokoje s vlastním příslušenstvím a také zde výborně vaří.